Skip to main content

RD Satiksmes komiteja eksistē tikai pateicoties bloka „Vienotība” deputātiem

Rīgas domes frakciju bloka „Vienotība” deputāti uzskata, ka Satiksmes un transporta lietu komitejas darbu domē nosaka bloka „Vienotība” deputāti, bet tās līdzšinējais priekšsēdētājs nodrošina darba kārtības izsūtīšanu.

Baraņņiks komitejas sēdes sasauc vienu vai divas reizes mēnesī un izskatāmie jautājumi visbiežāk ir bloka „Vienotība” deputātu iniciēti. „Satiksmes uzlabošanai Rīgā vēl daudz darāmā, bet komitejas vadītājs nodarbojas ar pašvaldības darbinieku nosūtīšanu piketēt nevis ar problēmu risināšanu pilsētā”, pārdomās dalās deputāti.

Pēdējās Satiksmes un transporta lietu komitejas sēdēs RD opozīcijas deputāti ir aicinājuši skatīt jautājumus par maršruta tīkla reorganizācijas gaitu, nododot maršruta taksometru pārvadājumus RP SIA „Rīgas satiksme”, par biodegvielas (biogāzes) izmantošanu Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā, par projekta ”Dienvidu tilta trešā kārta” turpmāko attīstību, par velosipēdu pārvadāšanu pilsētas sabiedriskajā transportā, par gājēju ielas izveides nepieciešamību Tērbatas ielā, par plānoto iepirkumu maršruta taksometru pārvadājumiem, kas ļaus RP SIA „Rīgas satiksme” slēgt līgumus ar apakšuzņēmējiem, par pāreju uz bezskaidras naudas norēķiniem „Rīgas satiksme” apsaimniekotajās maksas autostāvvietās, par „Park & Ride” autostāvvietu izveidi Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Bloka „Vienotība” deputāti vienmēr ir iestājušies par caurspīdīgu un caurskatāmu pašvaldības uzņēmumu darbību un lēmumu pieņemšanu, uz ko vairākkārt ir arī aicinājuši arī Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu. Taču, neskatoties uz Vienotības deputātu pieprasījumiem domes vadībai būt atbildīgai rīdzinieku priekšā un svarīgu lēmumu pieņemšanu skatīt savlaicīgi nevis pēdējā mirklī, RD opozīcija tiek ignorēta.

Papildus informācija:
Juris Viņķelis
Tālr.: 29243996

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Ancāne
Rīgas domes bloka "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu