Skip to main content

RD „Vienotība” aicina iedzīvotājus un medijus uzklausīt RP SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” atskaiti par paveiktajiem darbiem

Pēc tam, kad š.g. 8. martā RD frakcijas „Vienotība” deputāti izteica politisko neuzticību RP SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”, pašvaldības kapitālsabiedrība ir sagatavojusi atbildes uz deputātu jautājumiem, lai informētu par RP SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” darbību. Iepriekšējās sēdēs uzņēmuma valdes priekšsēdētāja mēģinājumi atbildēt uz deputātu jautājumiem beidzās neveiksmīgi, apstiprinot bažas, ka Ušakova politiski ieceltais uzņēmuma vadītājs nezina, kas notiek viņa vadītajā uzņēmumā.

Jau ziņots, ka RP SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” gada laikā ir strādājis ar vairāk kā 20 miljonus latu lieliem finansiāliem parādiem, tāpat, pretēji Ušakova solītajam, nav samazināta uzņēmuma administrācija, nav uzlabota namu apsaimniekotāja sniegto pakalpojumu kvalitāte un uzņēmums nav spējis samazināt apsaimniekošanas izdevumus.

“Rīgas namu pārvaldnieks gada laikā nav spējis nosiltināt nevienu māju Rīgā, nav joprojām salabojis nevienu nama jumtu, nav izveidojis vienotu apsaimniekošanas pakalpojumu norēķinu kārtību, liek iedzīvotājiem maksāt par pakalpojumiem, kurus viņi neizmanto, neinformē par plānotajiem māju remontdarbiem un to izmaksām”, nepadarītos Ušakova politisko ielikteņu darbus pašvaldības kapitālsabiedrībā “Rīgas namu pārvaldnieks” uzskaita RD frakcija “Vienotība”.

Rīt, 29.martā plkst. 9.00 RD Mājokļu un vides komitejas sēdes laikā RP SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” pārstāvji atbildēs uz deputātu jautājumiem, informējot par uzņēmuma paveikto un par plānotajiem darbiem.

Uz komitejas sēdi tiek aicināti mediju pārstāvji un citi interesenti.

Papildus informācija:
Māris Puriņš
Tālr.: 25486000

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Ancāne
Rīgas domes frakcijas "Vienotība" deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

Dalies ar ziņu