Skip to main content

RD Vienotība aicina izvērtēt iespēju ierīkot bezvadu internetu Rīgas sabiedriskajā transportā un pieturvietās

RD Vienotība aicina izvērtēt iespēju ierīkot bezvadu internetu Rīgas sabiedriskajā transportā un pieturvietās

Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputāti vērsušies pie Rīgas pašvaldības uzņēmuma „Rīgas satiksme” kapitāldaļu turētāja pārstāvja Nila Ušakova (SC/GKR), aicinot izvērtēt iespēju ierīkot bezvadu interneta pieeju Rīgas sabiedriskajā transportā un pieturvietās.

RD Vienotība deputāti šo un daudzus citus ierosinājumus saņēmuši no rīdziniekiem pilsoņu līdzdalības interneta vietnē www.jaunariga.lv. kurā izteikts ierosinājums ierīkot bezvadu internetu Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā, kuru lieto tūkstošiem rīdzinieku, kā arī pieturvietās.

Bezvadu interneta ieviešana sabiedriskajā transportā noteikti būs saistīts ar izdevumiem, tādēļ nepieciešams noskaidrot cik lielas ir ar šī projekta īstenošanu saistītās izmaksas, skaidro RD Vienotība. Šo projektu ar minimālām izmaksām varētu īstenot sadarbībā ar privāto sektoru, kā tas izdarīts jau daudzās Ziemeļeiropas pilsētās, piemērām, maksu par internetu kompensē reklāmdevēji.

Vietnē www.jaunariga.lv ir pievienotas ļoti daudz labu ideju, bet tās īstenot iespējams tikai pakāpeniski. Šī ir konkrēta ideja, kuras īstenošanai ir vajadzīga Domes interese un griba.

Kopumā vietni www.jaunariga.lv, kopš tā atklāšanas 2013. gada 23. janvārī, apmeklējuši jau 10 000 cilvēku, pievienotas 140 idejas un 120 problēmas. Rīdzinieki pievienojuši idejas par zemnieku tirdziņu Pērnavas un Asaru ielas stūrī, ieviest stundas biļeti sabiedriskajā transportā, norādījuši kur ierīkot veloceliņu u.c.

Vairāk informācijas:
Ēriks Škapars
Tālr.: 29232282

Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

 

Dalies ar ziņu