Skip to main content

RD Vienotība pieprasa sasaukt ārkārtas sēdi: NĪN atlaides ģimenēm un sabiedriskā labuma organizācijām jāsaņem jau nākamgad

Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputātu frakcijas deputāti pieprasījuši sasaukt RD ārkārtas sēdi, lai piešķirtu nekustamā īpašuma nodokļa atlaides vairākām iedzīvotāju kategorijām jau no 2013. gada janvāra.

„Lai ģimenes ar bērniem saņemtu NĪN atlaides jau no nākamā gada, saistošie noteikumi jāpieņem nekavējoties. Žēl, ka rīdziniekiem jau gadu šāds RD atbalsts nav sniegts, jo janvārī iesniegtos frakcijas „Vienotība” priekšlikumus „Saskaņas centrs” noraidīja”, skaidro RD deputāts Valdis Gavars.

RD „Vienotība” deputāti norāda, ka RD lēmuma pieņemšanas gadījumā, ģimenēm ar bērniem, sabiedriskā labuma organizācijām, akreditētiem privātiem muzejiem un nekustamā īpašuma īpašniekiem, kuru īpašums tiek izmantots izglītības, kultūras, sporta un sociālo iestāžu darbības nodrošināšanai būs iespēja pieteikties NĪN atlaidēm apmēram mēneša laikā pēc lēmuma publicēšanas laikrakstā „Latvijas vēstnesis”, tādējādi dodot iespēju saņemt NĪN atlaidi jau par 2013. gadu.

Vairāk informācijas par tām iedzīvotāju kategorijām, kurām plānots piešķirt NĪN atlaides tiks stāstīts Rīgas domes ārkārtas sēdē, kuru saskaņā ar likumu „Par pašvaldībām” Rīgas domes priekšsēdētājam jāsasauc 3 dienu laikā pēc deputātu pieprasījuma saņemšanas.

Partijas „Vienotība” RD deputātu pieprasījumu sasaukt ārkārtas sēdi atbalstījuši arī frakcijas „Demokrātiskie patrioti” deputāti.

Papildus informācija:

Valdis Gavars
Tālr.: 25486042

Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa – Šutko
Partijas „Vienotība” deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu