Skip to main content

RD „Vienotība”: RD atbalsta opozīcijas priekšlikumu sagatavot dokumentus profesionāli

Šodien, Mājokļu un vides komitejas sēdē, skatot jautājumu par RP SIA „Rīgas dārzi un parki” likvidāciju, RD bloka „Vienotība” deputāts Māris Puriņš rosināja atturēties no sasteigta lēmuma pieņemšanas un sagatavot kvalitatīvu ekonomisko pamatojumu – biznesa plānu plānotajai reorganizācijai.

„Tas ir neprofesionālisms. Es labi apzinos, ka esošajā situācijā ir problēmas un tās ir jārisina! Taču šī situācija jārisina profesionāli, kad uzņēmējs iet aizstāvēt savu biznesa ideju pie investora, viņš sagatavo detalizētu biznesa plānu, kurā skaidri atspoguļo biznesa idejas mērķus, finanšu un ekonomisko pamatojumu, kā arī nepieciešamo investīciju apjomu. Ja šobrīd lēmuma virzītājs šo ideju nespēj detalizēti aprakstīt biznesa plānā tad nav ne mazākās ilūzijas, ka kādam ir redzējums par šīs idejas darbību dzīvē,” skaidro deputāts M. Puriņš, „esmu gandarīts, ka sadarbībā ar pārējiem opozīcijas deputātiem, šoreiz izdevās apturēt sasteigto un nepārdomāto lēmumu”.

Piemēram, saistībā ar aģentūras „Rīgas dārzi un parki” likvidāciju un tās funkciju nodošanu RP SIA „Rīgas meži”, valdošā kliķe nespēj atbildēt kādu ietekmi tas atstās uz pašvaldības budžetu.

Vakar, Finanšu un administrācijas lietu komitejā lēmuma projekts par aģentūras „Rīgas dārzi un parki” tika noradīts kvoruma trūkuma dēļ.

Papildus informācija:
Maris Puriņš
Tālr.: 25486000

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Rīgas domes deputātu frakciju bloka „Vienotība” referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu