Skip to main content

RD „Vienotība”: RD vadība rīkojas noziedzīgi, kavējot Dienvidu tilta 3.kārtas būvniecību

Rīgas domes (RD) frakcijas „Vienotība” deputāti atbildīgajām amatpersonām pieprasa skaidrot, kādēļ nav uzsākta Dienvidu tilta 3. kārtas būvniecība, un to, kādēļ joprojām nav iesniegti prasītie dokumenti nepieciešamā finansējuma saņemšanai.

RD „Vienotība” deputāti nosūtījuši vēstuli Rīgas domes priekšsēdētājam, kurā lūdz sasaukt apvienoto satiksmes un finanšu komitejas sēdi, lai uzklausītu ziņojumu par pieņemtā RD lēmuma, par aizņēmuma saņemšanu būvniecības pabeigšanai, izpildi.

Zināms, ka jau 2012. gada 7. martā Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības komiteja nolēma atbalstīt Rīgas pašvaldības lēmumu ņemt aizņēmumu Ls 7 miljonu latu apmērā 2012. gadā.

Dienvidu tilta 3. kārtas pabeigšana ir stratēģiski svarīgs objekts, nepabeidzot tilta būvniecību, tā izmantošana ir neefektīva un dārga, skaidro RD „Vienotība” deputāti.

„Ja RD uzkrājumi nebūtu „notrallināti” un Dienvidu tilta būvniecības pabeigšana būtu Ušakova/Amerika dienas kārtībā, kredīts būvniecības pabeigšanai nebūtu nepieciešams un iespējams tilts jau būtu pabeigts”, norāda RD „Vienotība” deputāti.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Partijas „Vienotība” Rīgas domes deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu