Skip to main content

RD „Vienotība”: RD valdošās kliķes dāvana rīdziniekiem Ziemassvētkos – paaugstinātas biļešu cenas mikriņos

„2010. gadā, Nila Ušakova vadītās domes amatpersonas solīja samazināt biļešu cenas tā sauktajos „mikriņos”, bet pēc gadu ilgas klusēšanas patiesība nākusi gaismā – biļešu cenas tomēr plānots palielināt, informē partijas „Vienotība” RD deputāti.

Rīt, 20. decembrī, RD Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijā plānots izskatīt jautājumu par Rīgas pilsētas paaugstināta servisa autobusu maršrutiem un maksas tarifu izmaiņām.

Komisijas sagatavotā informācija liecina, ka braukšanas maksu atsevišķos maršrutu tīklos plānots palielināts līdz 0.50 Ls, bet tajos maršrutos, kuros līdzšinējā braukšanas maksa bija 0.60 Ls saglabāts esošajā apmērā.

„Ņemot vērā to, ka šobrīd cenu palielinājums pieprasīts tikai dažiem pārvadātājiem, ir pamats domāt, ka arī citos maršrutos tuvākajā laikā būs biļešu cenas pieaugums”, skaidro deputāti.

No 2012. gada 1. janvāra Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmumam "Rīgas satiksme" pārņems privātos pasažieru komercpārvadājumus – maršruta mikroautobusus.

Jau ziņots, ka 2010. gada 30. novembrī, tiekoties ar opozīcijas deputātiem RD Satiksmes departamenta direktora vietnieks satiksmes organizācijas un pasažieru pārvadājumu jautājumos Vitālijs Reinbahs apgalvoja, ka pārvadājumu cenas mikriņos varētu saglabāties vai pat samazināties.

Papildus informācija:
Juris Viņķelis
Tālr.: 29243996

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Rīgas domes deputātu frakcijas „Vienotība” referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu