Skip to main content

RD „Vienotība”: RNP politiskās valdes kļūda izmaksā rīdziniekiem Ls 250 000

Rīgas domes (RD) frakcijas „Vienotība” deputāti uzskata, ka pirms gada notikušās finanšu mahinācijas uzņēmumā SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” liecina par to, ka Ušakova izveidotā politiskā valde nav izturējusi pārbaudījumu.

RD „Vienotība” atgādina, ka Rīgas namu pārvaldnieka valdē tika iecelti Rīgas domē valdošai koalīcijai pietuvināti cilvēki un uzņēmuma vadošajos amatos tika virzīti Saskaņas centram un LPP/LC lojāli cilvēki.

„Ušakova savējo bīdīšana amatos vairākkārt jau ir izgāzusies un par visu diemžēl maksā Rīgas nodokļu maksātāji”, uz Ušakova darba stila nepilnībām norāda RD „Vienotība”.

Tāpat frakcija norāda, ka Ušakovs publiskajā vidē nepamatoti spodrina savas spalvas par atklātajiem naudas aizplūšanas darījumiem no RP SIA „Rīgas namu pārvaldnieks” kontiem: „Ušakovam un Saskaņas centram būtu jāuzņemas atbildība par to, kas ir atklājies. Mūsuprāt, ir nepieņemama situācija, kad ceturtdaļu miljona aizplūst no uzņēmuma, bet vadība to pamana tikai pēc gada.”

Tāpat arī neizpratni rada tas, kādēļ RNP vadība neziņoja tiesībsargājošajām institūcijām tūlīt pēc tam, kad nelikumīgie darījumi tika konstatēti, bet tikai mēnesi vēlāk. „Ko tad darīja RNP visu šo laika periodu?”, retoriski vaicā RD „Vienotība” deputāti.

RD frakcijas „Vienotība” deputāti cer, ka tiesībsargājošajām institūcijām izdosies saukt pie atbildības vainīgās amatpersonas un atgūt nozagtos finanšu līdzekļus, jo rīdziniekiem nav jāmaksā par Ušakova kļūdām.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Kristīna Ancāne
Rīgas domes frakcijas "Vienotība"
deputātu palīdze
Tālr.: 25486049

 

Dalies ar ziņu