Skip to main content

Reirs: Eiropas Parlamenta vēlēšanās iedzīvotāji balsoja par stabilitāti un Valda Dombrovska iesāktā darba turpināšanu

„Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultāti liecina par to, ka iedzīvotāji ir balsojuši par stabilitāti, prognozējamību, pārbaudītām vērtībām un Valda Dombrovska iesāktā darba turpināšanu. Es pateicos par izrādīto politisko uzticību Vienotībai, tā mums nozīmē daudz,” uzsver Vienotības valdes loceklis, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs, komentējot 24. maijā Latvijā notikušo Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātus.

„Šobrīd, kad Krievija īsteno agresiju pret Ukrainu un ir vērojama lielākā Eiropas krīze kopš Aukstā kara beigām, divtik svarīga ir prognozējama politika un skaidra piederība Rietumu vērtībām. Uzskatu, ka Vienotības augstais rezultāts Eiropas Parlamenta velēšanās skaidri norāda uz to, ka sabiedrība izprot Ukrainas krīzes ģeopolitisko ietekmi uz situāciju mūsu valstī un tāpēc izvēlas nobriedušu politisko partiju, kuras lēmumu pieņemšana ir saprotama un darbība – prognozējama,” uzskata J.Reirs.

J.Reirs uzsver: „Sabiedrības atbalsts Vienotībai balstās uz padarīto darbu, un neviens kandidāts Eiropas Parlamentā nenokļūs nejauši, bez zināšanām un patiesas intereses par Latvijas vietu Eiropas Savienībā.”

„Mūsu deputāti iepriekšējā Eiropas Parlamenta sasaukumā – Sandra Kalniete, Inese Vaidere, Krišjānis Kariņš un Kārlis Šadurskis – jau ir sevi apliecinājuši Eiropas līmenī kā īsteni savas valsts patrioti un spēcīgi Latvijas interešu aizstāvji. Tagad Sandrai Kalnietei, Artim Pabrikam un Krišjānim Kariņam Eiropas Parlamentā pievienosies arī Valdis Dombrovskis, un viņi visi ir Eiropā vērā ņemamas personības, kas vienlaikus gan augstu vērtē mūsu valsts piederību Rietumu saimei, gan ar savu augsto kompetenci spēs aizstāvēt mūsu valsts un tās iedzīvotāju intereses Eiropā,” ir pārliecināts J.Reirs.

 

Dalies ar ziņu