Skip to main content

Rīgā tiekas centriski labējo politisko jaunatnes organizāciju pārstāvji no Baltijas jūras reģiona un Austrumu partnerības valstīm

19. martā ES Padomes prezidentūras galvaspilsētā – Rīgā, aizsāksies ikgadējais politiskās partijas VIENOTĪBA Jaunatnes organizācijas rīkotais starptautiskais seminārs. Šogad starptautiskā semināra tēma būs „Enerģētika, drošība un Austrumu partnerība” (Energy, Security and Eastern Partnership). Seminārā piedalīsies centriski labējo politisko jaunatnes organizāciju pārstāvji no Baltijas jūras reģiona un vairākām Austrumu partnerības valstīm.

Seminārā uzstāsies bijušais Eiropas Savienības komisārs enerģētikas un attīstības jautājumos – Andris Piebalgs, pētnieki – Toms Rostoks, Reinis Āboltiņš, Nora Vanaga u.c. Dalībnieki uzklausīs kolēģu viedokļus un iepazīs citu valstu pieredzi jautājumos, kas skar valstu enerģētikas drošības aspektus, kā arī diskutēs par pašreizējo drošības situāciju, tās izaicinājumiem un draudiem Eiropā.

“Pasākuma mērķis ir rast kopēju skatījumu par drošības situāciju reģionā un stiprināt sadarbību starp mūsu valstīm. Šobrīd gan Eiropa, gan Austrumu partnerības valstis atrodas vairāku līdzīgu izaicinājumu priekšā. Esam priecīgi kārtējo reizi uzņemt mūsu partnerus, lai veidotu ciešāku sadarbību, radot kopēju izpratni par problēmu risinājumiem,” norāda Krišjānis Bušs, Vienotības Jaunatnes organizācijas priekšsēdētājs.

Šis būs jau otrais šāda veida pasākums, kas tiek organizēts Latvijā. Pasākumā piedalīsies 30 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Igaunija, Polijas, Vācijas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas, Ukrainas, Gruzijas, Moldovas un Baltkrievijas.

Semināra organizēšanu un norisi atbalsta Konrāda Adenauera fonds Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Partijas “Vienotība” Jaunatnes organizācija

Dalies ar ziņu