Skip to main content

Rihards Kozlovskis Saeimā būs Latgales apakškomisijas sekretārs

Šodien, 2022. gada 12. janvārī, uz pirmo sēdi 14. Saeimā sanāca Latgales apakškomisija, ievēlot tās vadību. Par apakškomisijas sekretāru ar pārliecinošu balsu vairākumu ievēlēts deputāts Rihards Kozlovskis.

“Manas dzimtas saknes ir Latgalē un mandātu darbam 14. Saeimā man ir uzticējuši latgalieši, tāpēc tas ir ne tik vien pagodinājums, bet arī liela atbildība strādāt Latgales apakškomisijā. Partiju apvienība JAUNĀ VIENOTĪBA ir parakstījusi memorandu ar Latgales kongresu tā rezolūcijas izpildei. Mūsu patiesa apņemšanās ir ne tik vien strādāt latgalisko vērtību saglabāšanai un ekonomiskās situācijas būtiskai uzlabošanai Latgalē, bet arī izveidot pastāvīgu divpusēju sadarbības formātu ar valdības ministru dalību, lai Latgales kongresa lēmumu ieviešana dzīvē notiktu plānveidīgi un efektīvi,” norāda 14. Saeimas deputāts Rihards Kozlovskis.

Latgales apakškomisija parlamentā pirmo reizi tika izveidota 2019. gadā 13. Saeimas pilnvaru laikā. Tās uzdevums ir strādāt ar īpaši Latgales reģionam aktuāliem jautājumiem, tostarp reģiona ekonomiskā situācija un iedzīvotāju sociālā situācija, specifiskās problēmas, kas raksturīgas Latvijas austrumu pierobežā, arī Latgales kultūras identitātes jautājumi. Latgales apakškomisija izveidota Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas paspārnē.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Bīviņa
Saeimas deputāta Riharda Kozlovska palīdze
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu