Skip to main content

Rīt VIENOTĪBAS videosarunā – tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs

Rīt, 8. septembrī, laikposmā no plkst. 12.00 līdz plkst. 12.45 partija VIENOTĪBA aicina piedalīties videosarunā ar tieslietu ministru, iekšlietu ministra pienākumu izpildītāju un VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāju Aigaru Štokenbergu.

Videosarunas laikā skatītājiem būs iespēja tiešsaistē iztaujāt ministru gan par aktualitātēm valdības, Tieslietu un Iekšlietu ministriju darbā, gan plāniem un iecerēm, kandidējot 11. Saeimas vēlēšanās.

Štokenbergam ir ekonomista diploms Latvijas Banku augstskolā, diploms uzņēmējdarbības pārvaldē Latvijas Banku koledžā, kā arī jurista kvalifikācija LU. Ministrs padziļināti apguvis tiesu sistēmu Zviedrijā, vadības zinātnes Dānijā, ekonomiskās reformas Jaunzēlandē, hipotekāro kreditēšanu Lielbritānijā un mikrofinansēšanu ASV.

Iepriekš Štokenbergs bijis Saeimas deputāts, reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs, Ministru prezidenta padomnieks, Pasaules Bankas Lauksaimniecības attīstības projekta vadītājs Latvijā, Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora vietnieks.

Saruna ar Štokenbergu norisināsies tiešraidē VIENOTĪBAS vortālā www.vienotiba.lv

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu