Skip to main content

Rozenbergs: VIENOTĪBAI jāstrādā izlēmīgi, jāsaglabā ticība ideāliem un atklātas politikas kultūra

„Mūsu rokās ir smags, vērtīgs un nozīmīgs instruments, kura iespējas vēl nebūt nav izmantotas. Instruments, par kuru atbildību nesam mēs visi, nevis tikai esošā, bijusī vai potenciālā partijas vadība.

 

Mūsu pirmais un svarīgākais uzdevums šodien ir kopīgi apzināties VIENOTĪBU kā derīgu instrumentu politisku mērķu izvirzīšanai un sasniegšanai,”

 

tā šodien partijas VIENOTĪBA kongresā uzsvēra partijas domes priekšsēdētājs, Cēsu mērs Jānis Rozenbergs.

Rozenbergs uzrunā kongresa delegātiem norādīja, ka tikai ar izlēmīgu rīcību būs iespējams turpināt pieteiktās reformas nodokļos, veselības un sociālās drošības jomās, izglītībā, reģionu attīstībā. „Mēs nespēsim virzīties uz priekšu, nemainot politiskā procesa kultūru – bez uzticēšanās sabiedrībai nav iespējams atjaunot sabiedrības uzticēšanos politiķiem. Runāsim atklāti, domāsim atklāti, rīkosimies atklāti,” aicināja partijas domes vadītājs, uzsverot, ka pirmkārt ir svarīgi saglabāt ticību ideāliem, kas bijuši partijas VIENOTĪBA dibināšanas pamatā.

 

„Mēs ienācām politikā ar atklātu un godīgu mērķi, mūsu pienākums ir to neaizmirst. Politiku ir iespējams veidot atklātu – atcerēsimies to, darīsim to!”

Jānis Rozenbergs uzskata, ka partijas VIENOTĪBA rindās ir gudri politiķi ar plašu un valstisku redzējumu, turklāt partijai pievienojas jauni cilvēki ar jaunu skatījumu un jaunu pieredzi, tādēļ ir svarīgi izmantot partijas kapacitāti, kompetenci un stingri aizstāvēt savas prioritātes: „Mums nevajag izgudrot jaunus un nesasniedzamus mērķus. Mūsu vēlētājs un Latvijas sabiedrība jau sen vairs negaida populistiskus glābējus baltos zirgos.”

„Mana pilsēta, Cēsis, spēja mainīties un no ekonomiskās krīzes smagi skartas un BBC apņirgtas mazpilsētas piecelties, noskurināties un lēnām kļūt par vienu no iekārojamām vietām dzīvei Latvijā,” partijas VIENOTĪBA kongresā norādīja Cēru mērs, sacīdams – ja to var Cēsis, to var Latvija, un Vienotībai jāpalīdz Latvijai.

„Latvijai ir vajadzīga pragmatiska, eiropeiska, atklāta politiska partija ar skaidru un vērtībās balstītu apsolījumu, un šāds rīks atrodas mūsu rokās. Neļausim mums to atņemt, neļausim tam izšļukt no rokām,” uzrunas noslēgumā kongresa delegātus aicināja Jānis Rozenbergs.

Sestdien, 19. augustā, partijas VIENOTĪBA biedri pulcējas uz ikgadējo kongresu, kura darba kārtībā ir valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu vēlēšanas, domes priekšsēdētāja un tā vietnieka, kā arī Revīzijas komisijas vēlēšanas.

Dalies ar ziņu