Skip to main content

Rūjienā startēs arī VIENOTĪBA

Partija VIENOTĪBA nolēmusi iesniegt savu deputātu kandidātu sarakstu arī Rūjienas novadā, kas ir starp tām septiņām pašvaldībām, kur par desmit dienām pagarināts sarakstu iesniegšanas termiņš. Ministru prezidenta partija savu sarakstu Rūjienas novada vēlēšanu komisijai plāno iesniegt 2. maijā, to iesniegs Vita Medene.

Saraksta galvgalī būs uzņēmējs Mārtiņš Čākurs, Linda Kalve un Vita Medene.

VIENOTĪBAS saraksta biedri rosina izveidot intelektietilpīgās uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūru – Rūjienas pārrobežu biznesa inkubatoru, kas apvienotu lauksaimniekus, uzņēmējus un inovatorus, saistot ar skolēnu biznesa praksi, laikmetīgai dzīvei – bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu tīklu pagastu pārvalžu apkaimē, kā arī pamatojoties uz orientālo valodu vidusskolā stiprināt novada tēlu kā Japānas sadarbības partneri Latvijā.

"VIENOTĪBA Rūjienā gan laikmetīgus risinājumus, gan cieņu pret mūžīgās vērtībām", norāda Vita Medene, "mūsu piedāvājumā ir līdzdalības budžeta ieviešana, kad lēmumu pieņemšanā par pašvaldības naudu iesaistīti visi iedzīvotāji, arī izmantojot internetu. Taču mūsu novadnieku svēts pienākums ir arī atdot senajai Rūjienas baznīcai zaudēto torni."

Informāciju sagatavoja:
Vita Medene
Tālr.: +37129365836
[email protected]

 

Dalies ar ziņu