Skip to main content

Saeima izsaka uzticību Laimdotas Straujumas izveidotajam Ministru kabinetam

FOTO no sēdes

Saeima trešdien, 22.janvārī, ārkārtas sēdē izteica uzticību Laimdotas Straujumas izveidotajam Ministru kabinetam. Par balsoja 64 deputāti, pret bija 27, bet 2 deputāti balsojumā atturējās.

L.Straujumas vadītajā valdībā aizsardzības ministra amatā strādās Raimonds Vējonis, ārlietu ministra amatu arī turpmāk ieņems Edgars Rinkēvičs, ekonomikas ministrs būs Vjačeslavs Dombrovskis, finanšu ministra amatā darbu turpinās Andris Vilks, bet iekšlietu ministra amatā – Rihards Kozlovskis. Izglītības un zinātnes ministre būs Ina Druviete, kultūras ministre arī turpmāk būs Dace Melbārde, bet labklājības ministra amatu ieņems Uldis Augulis. Satiksmes ministriju tāpat kā līdz šim vadīs Anrijs Matīss, tieslietu ministra amatu ieņems Baiba Broka, bet veselības ministra amatā darbu turpinās Ingrīda Circene. Einārs Cilinskis turpmāk būs vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, bet Jānis Dūklavs – zemkopības ministrs.

Līdzšinējais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis 2013.gada 27.novembrī paziņoja par atkāpšanos no valdības vadītāja amata, uzņemoties atbildību par Zolitūdes traģēdiju.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Preses dienests

 

Dalies ar ziņu