Skip to main content

Saeimas deputāts Hosams Abu Meri viesosies Jelgavā

 

Š.g. 27. martā, Latvijas Republikas 12.Saeimas deputāts Hosams Abu Meri (VIENOTĪBA) ieradīsies Jelgavā.

 

Deputāts pulksten 14.00 tiksies ar Domes priekšsēdētāja vietnieku izglītības un sporta programmā Aigaru Rubli, lai pārrunātu aktualitātes Jelgavas pilsētā un arī novadā.

Pulksten 14.30 Hosams Abu Meri tiksies ar Domes priekšsēdētāja vietnieci sociālo lietu, veselības un kultūras jautājumu programmā Ritu Vectirāni, lai uzklausītu problēmas, ar kurām novads saskaras sociālās aprūpes jomā. Sadarbībā ar Vectirānes kundzi plānots tikties ar Sabiedrības integrācijas pārvaldes darbiniekiem, lai izzinātu pārvaldes darbu.

Pēc vizītes Sabiedrības integrācijas pārvaldē, deputāts dosies uz Zemgales veselības centru, lai iepazītos ar veselības aprūpes nodrošinājumu novadā.

Pulksten 16.30 Hosams Abu Meri vizīti Jelgavā noslēgs, apmeklējot partijas VIENOTĪBA reģionālo atvērto biroju, kur viņš tiksies ar jelgavniekiem un pārrunās aktualitātes reģionālajā un valsts politikā.

12. Saeimas deputāts Hosams Abu Meri ir Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas loceklis.

Informāciju sagatavoja:
Artūrs Praškilēvics
12.Saeimas deputāta Hosama Abu Meri palīgs
mob.tālr. +371 29689875
epasts: [email protected]

VIENOTĪBAS reģionālais un atvērtais birojs Jelgavā
Tālr.: 20258565, 63024074
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu