Skip to main content

Saeimas priekšsēdētāja atklāj ziņu aģentūras LETA fotogrāfiju izstādi

Fotogrāfija ir nozīmīga vēsturiska liecība, kurā fiksēts situācijas emocionālais, politiskais un vēsturiskais konteksts, pauda Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ceturtdien, 3.novembrī, Saeimas namā atklājot ziņu aģentūras LETA fotogrāfiju izstādi „Mirkļi”.

„Divdesmit gadi kopš mums atkal ir sava valsts un katra diena šajā laikā ir bijusi unikāla,” izstādes atklāšanas pasākumā teica S. Āboltiņa, akcentējot, ka arī pašreizējo deputātu darītais tiek iemūžināts un pēc divdesmit gadiem šo laiku varēs atsaukt atmiņā ar ne mazāk interesantiem kadriem.

Ziņu aģentūras LETA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Barkāns sacīja, ka Saeimas namā aplūkojamas interesantākās bildes no neseno laiku vēstures. Viņš jaunievēlētajiem Saeimas deputātiem atgādināja, ka fotogrāfu medusmaize ir noķert politiķi interesentā rakursā. Zīmīgi, ka pirms 90 gadiem ziņu aģentūra LETA tika dibināta šajā namā un 80 gadus tās darbs saistīts ar fotogrāfiju, teica M.Barkāns.

Atklāšanas pasākumā piedalījās un ar interesi fotogrāfijas aplūkoja gan Saeimas deputāti un darbinieki, gan Saeimas nama viesi.

Fotoizstādē aplūkojamas nacionālās ziņu aģentūras LETA fotogrāfijas, kas ļauj atsaukt atmiņā pagājušo piecu gadu spilgtākos un interesantākos notikumus Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē, kultūrā un sportā. Fotoizstādē eksponētas vairāk nekā 50 fotogrāfijas.

Foto no fotoizstādes „Mirkļi” atklāšanas pasākuma

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218
[email protected]

Dalies ar ziņu