Skip to main content

Saeimas priekšsēdētāja pasniegs atzinības rakstus Finanšu ministrijas darbiniekiem

Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienai, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa piektdien, 16. novembrī, uz Saeimas namu aicinājusi Finanšu ministrijas darbiniekus, lai svētku gaisotnē izteiktu pateicību par ieguldīto darbu 2013. gada valsts budžeta izstrādē un pasniegtu Saeimas Prezidija atzinības rakstus.

Pateicībā par ieguldīto darbu, mērķtiecību un personīgo attieksmi, veicinot Finanšu ministrijas un Saeimas komisiju sadarbību un izstrādājot likumprojektu „Par valsts budžetu 2013. gadam”, S. Āboltiņa pasniegs Saeimas Prezidija atzinības rakstus Finanšu ministrijas Tiešo nodokļu departamenta direktorei Astrai Kaļānei un Finanšu vadības un metodoloģijas departamenta vecākajam ekspertam Jānim Šintam.

Atzīmējot neatkarīgās Latvijas proklamēšanas gadadienu, paredzētas arī Saeimas priekšsēdētājas un finanšu ministra Andra Vilka svētku uzrunas.

Svinīgā pasākuma laikā plānota arī kopīga fotogrāfēšanās Saeimas sēžu zālē.

Saeimas priekšsēdētājas tikšanās ar Finanšu ministrijas darbiniekiem notiks Saeimas nama sēžu zālē Jēkaba ielā 11, plkst. 14:00.

Informāciju sagatavoja:
Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja
Preses dienests
Tālr.: +371 67087218, +371 261 36160
[email protected]

 

Dalies ar ziņu