Skip to main content

Saeimas priekšsēdētāja un VIENOTĪBAS Rīgas nodaļas biedri kopā ar rīdziniekiem talkos Strazdumuižā

Partijas VIENOTĪBA Rīgas nodaļa aicina rīdziniekus, kam rūp skaista un sakopta pilsētas vide, sestdien, 27.aprīlī, Lielās Talkas ietvaros pievienoties VIENOTĪBAS talkai Strazdumuižā. Partijas pārstāvji talkos un labiekārtos vidi arī citviet Latvijā.

VIENOTĪBAS talka Rīgā sāksies plkst.10:00, talciniekiem pulcējoties Pāles ielā pie Juglas ezera. Rīta cēlienu VIENOTĪBAS pārstāvji pavadīs, sakopjot Strazdumuižas apkārtni – labos un krāsos soliņus, sakops nūjošanas taku vājredzīgiem iedzīvotājiem, Strazdumuižas estrādes parku un Juglas ezera krastu, kā arī Strazdumuižas kokos stiprinās putnu būrīšus. Pēc labi padarīta darba talciniekus gaidīs gardas pusdienas.

Savukārt VIENOTĪBAS Rīgas vēlēšanu saraksta līdere Sarmīte Ēlerte ar kolēģiem – Baibu Brigmani, Olafu Pulku un Pēteri Viņķeli – no plkst.10.20 līdz 13.00 dosies pie rīdziniekiem, kas šajā dienā palīdz sakopt galvaspilsētu, lai cienātu talciniekus ar siltu un sātīgu zupu. VIENOTĪBAS līderi viesosies pie Āgenskalna sākumskolas skolēniem, kas kopā ar saviem vecākiem un skolotājiem sakops skolas teritoriju, kā arī pie Mežaparka attīstības biedrības biedriem, kas sakops Sudraba Edžus dārziņu teritoriju.

 

Dalies ar ziņu