Skip to main content

Saldus novada nodaļa līksmi sagaida jauno 2014. gadu

FOTO no pasākuma

2014. gada 10. janvārī Saldus 2. vidusskolas zālē notika VIENOTĪBAS Saldus novada nodaļas biedru un atbalstītāju Jaunā gada balle, kurā piedalījās arī viesi no VIENOTĪBAS Brocēnu nodaļas, veselības ministre Ingrīda Circene, veselības ministres biroja vadītāja Kristīne Jučkoviča, Saeimas deputāte Lolita Čigāne un partijas ģenerālsekretāra vietniece Sanita Stelpe.

Tāpat uz Saldus biedru Jaunā gada balli bija aicināts arī Eiropas Parlamenta deputāts Kārlis Šadurskis, bet diemžēl šoreiz ierasties nevarēja.

Pasākumā runas teica Saldus nodaļas vadītājs Didzis Konuševskis, Ingrīda Circene, Lolita Čigāne un Sanita Stelpe, pēcāk noritēja jautras rotaļas, "laimes aka" un dejas. Saldus novada nodaļas Jaunā gada balles kulminācijā viesi baudīja svētku uguņošanu.

Balles muzikālo pavadījumu nodrošināja Saldus 2. vidusskolas audzēkņu mūzikas grupa kopā ar vienu no dziedātājām, Saldus novada nodaļas biedri un šīs skolas dierktori Natāliju Balodi, kurai bija spēks dziedāt un tādejādi sniegt prieku Jaunā gada balles dalībniekiem visa pasākuma garumā.

Tāpat vienu no savām paša sacerētajām dziesmām, pašam dziedot un spēlējot ģitāru, izpildīja Saldus mūziķis un komponists Uldis Fridrihsons, plašāk zināms kā politiskās partijas VIENOTĪBA atbalstītājs un Saldus grupas "LV -3801" vadītājs.

Pasākums vienprātīgi tika atzīts kā izdevies. Nodaļas biedri, atbalstītāji un pasākuma viesi labi atpūtās un noskaņojās aktīvam darbam 2014. gadā.

Saldus novada nodaļas vadītājs D. Konuševskis saka paldies par kopā būšanu visiem Jaunā gada balles dalībniekiem, kā arī vēl veiksmīgu jauno – 2014. gadu!

Informāciju sagatavoja:
Didzis Konuševskis
VIENOTĪBAS Saldus novada nodaļas vadītājs
[email protected]

Dalies ar ziņu