Skip to main content

Saldus un Brocēnu nodaļu Jautrās sporta spēles 2015

FOTO no spēlēm

2015.gada 18.jūlijā Vadakstē notika otrās VIENOTĪBAS Saldus novada nodaļas Jautrās sporta spēles, kurās piedalījās 27 dalībnieki. Laika apstākļi bija labvēlīgi un ļāva īstenot visu iecerēto pasākuma programmu – lietus sākās tikai pēc apbalvošanas ceremonijas.

Paldies Evai Rozītei–Ņikitinai un viņas vīram par viesmīlīgo uzņemšanu Vadakstē, kā arī par sporta spēļu virsvadību. Paldies tiesnešiem, VIENOTĪBAS valdes loceklei Karīnai Kornai un viņas vīram par Saldus nodaļas sporta spēļu aktīvu atbalstīšanu, Aiņa Bruzinska ģimenei par Brocēnu nodaļas pārstāvēšanu un visiem, kas atrada laiku un piedalījās šajā pasākumā, kas lieliski saliedēja Saldus un Brocēnu nodaļu biedrus.

Tika pārrunāta iecere nākošajā vasarā organizēt Saldus un Brocēnu nodaļu biedriem kopīgu laivu braukšanas pasākumu pieredzējušā laivotāja Aiņa Bruzinska vadībā.

Šajās sporta spēlēs sacentāmies 10 dažādās disciplīnās – komandas sacentās "dvieļu volejbola",  pāru futbola, virves vilkšanas, olu mešanas un jautrās stafetes disciplīnās. Individuāli dalībnieki sacentās šautriņu mešanā, šaušanā ar pneimatisko šauteni, staigāšana ar koka kājām, basketbola bumbas metienos un ūdens muciņu turēšanā. Individuāli labākais kopvērtējuma sniegums starp vīriešiem bija Ainim Bruzinskim, starp sievietēm – Alisei Bruzinskai. Visi esam ieguvuši pozitīvu enerģijas lādiņu savu turpmāko ikdienas darbu veikšanai. 

Vēlreiz paldies visiem jautro sporta spēļu dalībniekiem un atbalstītājiem, arī tiem, kas nevarēja būt klāt, bet domās bija kopā ar sportotājiem!

Informāciju sagatavoja:
Didzis Konuševskis
VIENOTĪBAS Saldus novada nodaļas vadītājs
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu