Skip to main content

Satiksmes ministrs Matīss darba vizītē apmeklēs Baltkrieviju

No 6.līdz 7.oktobrim satiksmes ministrs Anrijs Matīss darba vizītē apmeklēs Baltkrievijas Republiku, kuras laikā paredzēta tikšanās ar Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministru Anatoliju Sivaku, lai pārrunātu divpusējās sadarbības jautājumus transporta un tranzīta jomā.

Otrdien, 6.oktobrī satiksmes ministrs Matīss teiks uzrunu Starptautiskās transporta izstādes atklāšanā, kura notiek Baltkrievijas transporta nedēļas ietvaros, kā arī piedalīsies Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministra Anatolija Sivaka rīkotajās darba vakariņās. Tāpat Matīsam plānotas tikšanās ar Ķīnas Republikas vēstnieku Baltkrievijas Republikā Cui Cimin un “China Merchants Group” ģenerāldirektoru Xiaopeng Li.

Trešdien, 7.oktobrī satiksmes ministrs A.Matīss uzstāsies ar runa plenārdiskusijā “Baltkrievijas perspektīvas līdzdalībai projektā “Zīda ceļa ekonomiskā josla””. Kā arī plānotas tikšanās ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju un Baltkrievijas Prezidenta administrācijas vadītāja vietnieku Nikolaju Snopkovu.

Satiksmes ministru Matīsu darba vizītē pavada Latvijas Republikas vēstnieks Baltkrievijā Mārtiņš Virsis, Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, ministra biroja vadītāja – padomniece Līga Līce un Satiksmes ministrijas Tranzīta politikas departamenta direktora vietniece Benita Margēviča.

Papildus informācija:
Aivis Freidenfelds
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67028013
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu