Skip to main content

Satiksmes ministrs Matīss darba vizītē apmeklēs Liepāju

Ceturtdien, 8.maijā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss darba vizītē apmeklēs Liepāju, kuras laikā paredzēta tikšanās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, lai pārrunātu pilsētai būtiskus satiksmes nozares jautājumus.

Vizītes laikā satiksmes ministrs A.Matīss apmeklēs Liepājas Speciālo ekonomisko zonu (SEZ) un ostu, lai iepazītos ar tajā strādājošajiem uzņēmumiem un apskatītu jaunās piestātnes.

A.Matīss piedalīsies konferencē „Liepāja – Tava nākotne”, kura norisināsies Liepājas Universitātē un tās tēma ir darba un karjeras iespējas Liepājā, Liepājas SEZ uzņēmumos un Liepājas ostā.

Savukārt tikšanās laikā ar Liepājas pilsētas domes un Liepājas SEZ vadību plānots pārrunāt pilsētai būtiskos satiksmes nozares jautājumus, t.sk. Eiropas Savienības fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda iespējamo finansējumu Liepājas satiksmes infrastruktūras plānotajiem projektiem, valsts galvenā autoceļa A11 rekonstrukciju, t.sk. veloceliņa izbūvi, VAS „Latvijas Dzelzceļš” aktivitātes Liepājā – Ziemeļu parka paplašināšanas projekts, kā arī turpmāk plānotos pasažieru pārvadājumus un iespējas tajos izmantot dzelzceļu.

 

Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt vairākus ar tranzīta biznesu saistītus jautājumus, t.sk. saistībā ar notikumiem Krievijā, Ukrainā, turpmāko sadarbību ar Uzbekistānu.

 

Darba vizītes noslēgumā paredzēta satiksmes ministra A.Matīsa un Liepājas domes vadības kopīga preses konference reģionālajiem medijiem.

Papildus informācija:
Aivis Freidenfelds
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Satiksmes ministrija
Tālr.: 67028390
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu