Skip to main content

Sestdien Valkā tiks dibināta partija VIENOTĪBA

Sestdien, 6. augustā, Valkā notiks partijas VIENOTĪBA dibināšanas sapulce. Tā norisināsies Valkas Kultūras namā, E. Dārziņa ielā 8, sākums plkst. 13.

VIENOTĪBAS dibināšanas sapulcē tiks prezentēts un apstiprināts Valda Dombrovska plāns stabilai Latvijas attīstībai, kā arī izvirzīts VIENOTĪBAS Ministru prezidenta amata kandidāts. Tāpat sapulcē tiks svinīgi parakstīts reorganizācijas līgums VIENOTĪBAS dibināšanai.

VIENOTĪBAS dibināšanas sapulcē paredzētas arī partijas līderu uzrunas un debates.

Valku jaunās partijas dibināšanai VIENOTĪBA izraudzījusies, ņemot vērā pilsētas vēsturisko nozīmi Latvijas valsts dibināšanas laikā, kā arī tās nākotnes izaugsmes un attīstības iespējas. Valku dēvē par pilsētu, kur sākas Latvija. Šim apgalvojumam ir ne vien ģeogrāfiska, bet arī simboliska nozīme. Valkā 1917. gada 18. novembrī pieņemta pirmā Latvijas neatkarības deklarācija, nodibināta pirmā vidusskola mācībām latviešu valodā, un pirmo reizi atklātībā plīvojis sarkanbaltsarkanais karogs. Mūsdienās Valka ir viena no eiropeiskākajām Latvijas pilsētām, kur labas kaimiņattiecības, pārrobežu ideju plūsma, inovācijas kultūrā, izglītībā un uzņēmējdarbībā simbolizē Eiropas vienotību un atvērtību, norāda VIENOTĪBA.

Aicinām vērot tiešraidi VIENOTĪBAS mājaslapā!

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu