Skip to main content

Sniegs priekšlikumus banku uzraudzības uzlabošanai

Otrdien, 20. decembrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas, Latvijas komercbanku asociācijas un lielāko komercbanku vadību, lai pārrunātu banku uzraudzības jautājumus.

Kopīgās sanāksmes mērķis ir sniegt priekšlikumus banku uzraudzības uzlabošanai. Premjera V.Dombrovska uzdevumā tie bija jāsagatavo Finanšu un kapitāla tirgus komisijai (FKTK) sadarbībā ar Latvijas Banku un Finanšu ministriju, kuras pārstāvji arī piedalīsies sanāksmē.

Vēl viens no jautājumiem, ko amatpersonas apspriedīs, ir nepieciešamība izstrādāt krīžu komunikācijas plānu un iespējas uzlabot sadarbību starp valsts pārvaldes struktūrām un komercbankām finanšu sektora stabilitātes nodrošināšanai. Papildus sanāksmes dalībnieki pārrunās vispārējo situāciju tautsaimniecībā, kopējo fiskālo un finanšu politiku un finanšu sektora potenciālu un iespēju veicināt tautsaimniecības attīstību.

Sanāksmes sākums plkst. 8:30 un tā notiks Ministru prezidentu zālē (Ministru kabineta 3. stāvā). Mediju iespējas: TV/foto iespēja sanāksmes sākumā, preses brīfings pēc sanāksmes pie Ministru prezidentu zāles.

Mediju pārstāvju piekļūšana ar Ministru kabineta pastāvīgās akreditācijas kartēm vai iepriekš sazinoties ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamentu ([email protected], 67082828).

Papildu informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Ilze Eida
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Valsts kanceleja
Tālr.: 67082902, 26533905
[email protected]

 

Dalies ar ziņu