Skip to main content

Spriedīs par transporta informācijas sistēmu attīstību

Trešdien, 26.martā, Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēdē plānots apspriest transporta informācijas sistēmu attīstību, tostarp Starptautiskās kravu loģistikas un ostu informācijas sistēmas (SKLOIS) projekta īstenošanu.

Sēdē tiks apskatīti arī 2014. gadā plānotie pasākumi tranzīta kravu piesaistei Latvijas ostām un transporta un loģistikas pakalpojumu popularizēšanai, kā arī tranzīta nozares prioritārie starptautiskie sadarbības projekti.

Darba kārtībā iekļauts arī Satiksmes ministrijas un Finanšu ministrijas ziņojums par valsts atbalsta pieejamības nosacījumiem brīvostās un speciālajās ekonomiskajās zonās pēc šī gada 1.jūlija, kad paredzēts pieņemt jaunu Eiropas Savienības regulējumu attiecībā uz valsts atbalsta pieejamību brīvostām un speciālajām ekonomiskajām zonām.

Tāpat Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija informēs par iespējamo slāpekļa emisiju kontroles rajona (NECA) noteikšanu Baltijas jūrā, kā arī par Direktīvas attiecībā uz sēra saturu flotes degvielā ieviešanu.

LOTLP ir valdības izveidota institūcija un to vada Ministru prezidente. Padome piedalās nozares politikas veidošanā, noteiktā kārtībā sniedzot priekšlikumus un atzinumus valdībai un citām institūcijām.

26.marta LOTLP sēdi vadīs satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

LOTLP sēdes ir atklātas, un tajās aicināti piedalīties arī masu mediju pārstāvji. Ja ir vēlme apmeklēt 26.marta sēdi, kas sāksies plkst. 10:00 un notiks Ministru kabineta Ministru Prezidentu zālē, aicinām pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā pa tālruni 67082828, vai sūtīt e-pastu uz [email protected]. Foto un TV iespēja tiek nodrošināta sēdes sākumā. Atbildes uz žurnālistu jautājumiem padomes locekļi sniegs pēc LOTLP sēdes beigām.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Svikliņa
Satiksmes ministrijas
Komunikācijas nodaļas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67028370

 

Dalies ar ziņu