Skip to main content
Partija VIENOTĪBA kongresā debatēs par klimata ekonomiku

Stabilas un rīcībspējīgas labējo spēku valdības izveide ir galvenais mērķis

Partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valde un 13.Saeimas JAUNĀ VIENOTĪBA frakcijas deputāti kopsēdē nolēma aicināt valdības veidošanā iesaistītos politiskos spēkus nenovirzīties no galvenā mērķa – izveidot stabilu un rīcībspējīgu labējo spēku valdību, kas bauda drošu Saeimas vairākumu. Vienlaikus JAUNĀ VIENOTĪBA uzskata, ka Saeima ir jāsāk aktīvs darbs, jau tuvākajā laikā izveidojot pastāvīgās komisijas.

“Pēc “Nacionālās apvienības” un “Attīstībai/ PAR!” paziņojuma par izstāšanos no valdības veidošanas sarunām, kā arī Jāņa Bordāna paziņojuma par atteikšanos no valdības veidošanas, varam konstatēt, ka valdības izveidošanai būs nepieciešams ilgāks laiks. Uzskatām, ka visiem valdības veidošanas sarunās iesaistītajiem politiskajiem spēkiem ir jānoliek malā emocijas un jāvirzās uz galveno valstisko mērķi – izveidot stabilu, rīcībspējīgu labējo spēku valdību, kas bauda drošu Saeimas vairākumu,” uzsvēra Krišjānis Kariņš, partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA valdes priekšsēdētājs.

JAUNĀ VIENOTĪBA bija aktīvi iesaistījusies Valsts prezidenta nominētā Ministru prezidenta Jāņa Bordāna veidotās valdības sarunās, paužot viedokli par jaunveidojamās valdības deklarācijas projektu. JAUNĀ VIENOTĪBA turpina iestāties, ka jaunveidojamai valdībai ir jānāk ar skaidru ekonomikas izaugsmes vīziju, pārdomātas reģionālās reformas īstenošanu, un pret ievērojamu nodokļu palielinājumu.

Ņemot vērā šobrīd izveidojušos situāciju, JAUNĀ VIENOTĪBA sagaida, ka Valsts prezidents pieņems izsvērtu lēmumu par valdības veidošanas turpināšanu. JAUNĀ VIENOTĪBA ir gatava turpināt aktīvu dalību valdības veidošanas sarunās un ir pārliecināta, ka šobrīd ir iespējams izveidot stabilu labējo spēku valdību, ar pārliecinošu vairākumu Saeimā.

Papildu informācija:
Sandris Sabajevs
partijas VIENOTĪBA/ partiju apvienības JAUNĀ VIENOTĪBA preses sekretārs
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu