Skip to main content

Štokenbergs apmeklēs Jēkabpils cietumu un Latgales apgabaltiesu

Piektdien, 26. novembrī, pulksten 11:30 tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs apmeklēs Jēkabpils cietumu, lai iepazītos ar apstākļiem ieslodzījuma vietā. Vizītes laikā ministrs tiksies ar Jēkabpils cietuma priekšsēdētāju Ēriku Andžānu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieka pienākumu izpildītāju Valēriju Sergejevu un pārrunās aktuālos jautājumus.

Pulksten 14:00 tieslietu ministrs apmeklēs Rēzeknes novada Makašānu Amatu vidusskolas Dzīvās Mākslas centru, lai piedalītos iniciatīvas „Makašānu Lielā balva” pirmā gada noslēguma pasākumā. 2009. gada novembra vidū Makašānu Amatu vidusskolā uzsākta Dzīvās Mākslas centra projekta īstenošanu, ar mērķi radīt multifunkcionālu informācijas, izglītības, kultūras un sociālā atbalsta centru, kura darbība balstās uz formālās un neformālās izglītības mijiedarbību tradicionālo amatu apguvē un popularizēšanā.

Savukārt pulksten 15:30 A. Štokenbergs apmeklēs Rēzeknes apgabaltiesu, lai tiktos ar tiesas priekšsēdētāju Andri Strautu, tiesnešiem un pārrunātu jautājumus, kas skar tiesas noslogotību, lietu izskatīšanas ātrumu, tiesnešu atalgojumu un citus.

 

Informāciju sagatavoja:
Inga Saleniece
Tieslietu ministra preses sekretāre
Tālr. 26564629
[email protected]

Dalies ar ziņu