Skip to main content

Štokenbergs ar Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju pārrunā policistu atalgojumu

Trešdien, 20. jūlijā iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs un valsts sekretāre Ilze Pētersone tikās ar Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāju Armandu Augustānu un pārrunāja policistu atalgojuma jautājumu.

Ministrs izteica priekšlikumu papildus motivēt darbiniekus par teicami paveiktu darbu, proti, ministrs uzskata, ka policistiem jāsaņem piemaksas par noziegumu atklāšanu, kā arī uzcītīgi paveiktu darbu, kas pārsniedz policista ikdienas darba pienākumus. Tāpat A. Štokenbergs uzskata, ka jāparedz piemaksas arī par nostrādātajām virsstundām, lai policistiem nebūtu jāmeklē papildu darbs. A. Augustāns pauda atbalstu ministra paustajiem ierosinājumiem.

Ministrs arī uzsvēra, ka jāizvērtē iespēja policijas darbiniekiem noteikt atšķirīgu darba laiku, atkarībā no viņu veicamajiem pienākumiem.

Tikšanās laikā tika pārrunāti arī citi jautājumi, tai skaitā vadlīnijas policijas darbinieku novērtējumam, kas dotu skaidru priekšstatu par darbinieku karjeras iespējām.

Informāciju sagatavoja:
Māris Zariņš
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67219213, 29120858
[email protected]
Foto: iStock


 

Dalies ar ziņu