Skip to main content

Štokenbergs pārrunā tiesu noslodzes jautājumu Vidzemes tiesās

16. decembrī tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs apmeklēja Valmieras rajona tiesu un Vidzemes apgabaltiesu, kur tikās ar tiesu priekšsēdētājiem un tiesnešiem, lai pārrunātu jautājumus, kas skar tiesas noslogotību, lietu izskatīšanas ātrumu un citas aktualitātes. Tāpat ministrs iepazinās ar sadzīves apstākļiem Valmieras cietumā un apmeklēja Cēsu audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem.

Valmieras cietumā ministrs iepazinās ar sadzīves apstākļiem un pārrunāja aktuālos jautājumus ar Valmieras cietuma priekšnieku Robertu Balodi. Ministrs atzīmēja, ka jau tā samazinātā budžeta ietvaros jāmēģina risināt formas tērpu jautājums darbiniekiem.

Apmeklējot Vidzemes apgabaltiesu un Valmieras rajona tiesu, A.Štokenbergs ar tiesnešiem un darbiniekiem pārrunāja turpmāko darbu. Vidzemes apgabaltiesa pašlaik nav tik noslogota kā citas tiesas un iespēju robežās tā varētu pārņemt izskatīšanā Rīgas apgabaltiesas lietas.

Vizītes laikā Vidzemē tieslietu ministrs viesojās arī Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem, kur pārrunāja plānota futbola laukuma būvniecību un iepazinās ar jaunā korpusa būvniecību.

Šī gada 8. septembrī Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem tika ielikts pamatakmens apcietinājuma izpildes daļas ēkas būvniecībai, kuru plānots pabeigt nākamā gada pavasarī.

 

Informāciju sagatavoja:
Inga Saleniece
Tieslietu ministra preses sekretāre
Tālr. 26564629
[email protected]

Dalies ar ziņu