Skip to main content

Štokenbergs Valsts policijas priekšnieka amatam virza Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku Ķuzi

Trešdien, 27. jūlijā Iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs tikās ar Valsts policijas (VP) priekšnieka amata kandidātiem – ģenerāli Guntaru Marķitānu, VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieku, VP priekšnieka p.i., un ģenerāli Intu Ķuzi, VP Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku

Pēc tikšanās A. Štokenbergs paziņoja par savu lēmumu VP priekšnieka amatam virzīt Inta Ķuža kandidatūru. Jautājums par I.Ķuža apstiprināšanu VP priekšnieka amatā tiks virzīts izskatīšanai otrdienas, 2. augusta Ministru kabineta sēdē.  Savu lēmumu A. Štokenbergs pamatoja ar to, ka abi minētie amata kandidāti gatavi ciešai sadarbībai un strādāt komandā.

„Abi ģenerāļi ir gatavi strādāt komandā. Tieši komandas princips ir tas, par ko viņi paši ir vienojušies un kas šobrīd ir ļoti būtiski,”
saka A. Štokenbergs.

I. Ķuzis uzsvēra, ka valdības atbalsta gadījumā VP priekšnieka amatam galvenokārt veltīs savu uzmanību tam, kā nostiprināt un atgūt sabiedrības uzticību policijai un policistiem, kā arī tam, kā motivēt esošos un piesaistīt jaunus kvalificētus darbiniekus.

Informāciju sagatavoja:
Māris Zariņš
Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67219213, 29120858
[email protected]

 

Dalies ar ziņu