Skip to main content

Tieslietu ministrija piedalās Ēnu dienā

Rīt, 16. februārī, Tieslietu ministrija, tās padotības iestādes un tiesas piedalīsies Ēnu dienā. Kopumā tieslietu nozarē strādājošos „ēnos” ap 40 skolēnu visā Latvijā.

Tieslietu ministram Aigaram Štokenbergam būs septiņas „ēnas,” ar kurām plānots apmeklēt arī Valsts tiesu ekspertīžu biroju un Brasas cietumu. Ministrs ar „ēnām” pārrunās gan savus ikdienas darbus, gan iepazīstinās ar Tieslietu ministriju kopumā. Ministra „ēnas” ir no Rīgas, Liepājas, Kokneses un Jelgavas.

Tieslietu ministrijas valsts sekretāram Mārtiņam Lazdovskim būs četras „ēnas”, kas ir no Rīgas, Jūrmalas un Lejasciema. „Ēnas” piedalīsies gan valsts sekretāra plānotajās sanāksmēs, gan tiks iepazīstinātas ar darbu Tieslietu ministrijā.

Tāpat „ēnas” būs vairākiem Tieslietu ministrijas darbiniekiem, Patentu valdes, valsts aģentūras „Maksātnespējas administrācija”, Valsts zemes dienesta, Valsts tiesu ekspertīžu biroja, Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Valsts probācijas dienesta darbiniekiem, kā arī tiesnešiem visā Latvija.

Tieslietu ministrija uzskata, ka Ēnu diena ļaus skolēniem iepazīties ar valsts pārvaldi kopumā, uzzināt noderīgu informāciju, kā arī veicinās skolēnu turpmākās karjeras izvēli.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem!
Gadījumā, ja vēlaties piedalīties Ēnu dienā Tieslietu ministrijā, jāpiesakās, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 26150155 līdz 16. februāra plkst.10.00.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Laura Pakalne
TM Administratīvā departamenta pārstāve
Tālr. 67036712
[email protected]

Dalies ar ziņu