Skip to main content

Tikai konstruktīvā darbā koalīcija spēs sasniegt izvirzītos mērķus

Sabiedrība no politiķiem sagaida reālu darbu, tādēļ, lai spētu veiksmīgi sasniegt izvirzītos mērķus un apņemšanās, koalīciju veidojošās partijas nedrīkst vilcināt nozīmīgu jautājumu risināšanu, iegrimstot sīkos kašķos un politiskās intrigās, norāda partija VIENOTĪBA.

Valda Dombrovska vadītā valdība ir sekmīgi strādājusi, un VIENOTĪBA ir pārliecināta, ka tā turpinās savu darbu līdz šī Saeimas sasaukuma beigām.

Vienlaikus VIENOTĪBA atgādina – nav noslēpums, ka šībrīža koalīcija ir 11. Saeimas sasaukuma laikā vienīgā iespējamā, un šī apziņa koalīcijas partneriem nereti ir kārdinājums slēpti vai atklāti izmantot politiskā tirgus iespējas, lai vairotu savu politisko kapitālu, ietekmi koalīcijā vai prožektoru gaismās spodrinātu savu tēlu, riskam pakļaujot valsts un sabiedrības intereses.

Taču tieši šim apstāklim būtu jākalpo par iemeslu, lai koalīcija apzinātos savu pienākumu pirmkārt un galvenokārt strādāt savas valsts un iedzīvotāju interesēs. Koalīcijas uzdevums ir nepieļaut mēģinājumus apgrūtināt valdības darbu, darīt visu, lai bez pārraudzības nepaliktu valsts attīstībai īpaši nozīmīga ministrija, uzsver VIENOTĪBA.

Risināmu jautājumu aizvien ir daudz, norāda VIENOTĪBA. Gan jaunajam satiksmes ministram, kuram būs jāspēj piedāvāt risinājumi jautājumiem par „Pasažieru vilcienu” un „airBaltic“, ceļu stāvokli un ceļu būves kvalitāti, par pasta pakalpojumu liberalizāciju. Tāpat aktuāli ir veselības, ekonomiskās attīstības, izglītības jautājumi, īpaši būtisks ir koalīcijas un valdības darbs nevienlīdzības mazināšanai sabiedrībā.

Dalies ar ziņu