Skip to main content

Uzaicinājums uz VIENOTĪBAS preses konferenci par ekonomisko programmu

15. jūlijā politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina uz preses konferenci, kurā žurnālisti tiks iepazīstināti ar apvienības ekonomisko programmu un deputātu kandidātu sarakstu 10. Saeimas vēlēšanām.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis iepazīstinās žurnālistus ar VIENOTĪBAS programmu 10. Saeimas vēlēšanām un ekonomiskajām pamatnostādnēm. VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis informēs par apvienības deputātu kandidātu sarakstu un VIENOTĪBAS dalību 10. Saeimas vēlēšanās.

VIENOTĪBAS preses konference par ekonomisko programmu un deputātu kandidātu sarakstu 10. Saeimas vēlēšanām notiks 15. jūlijā plkst. 15.00 Reval Hotel Latvia, Rīgā, Elizabetes 55.

Tūlīt pēc preses konferences, plkst. 15.20, Reval Hotel Latvia, Sigma I zālē, sāksies VIENOTĪBAS deputātu kandidātu kopsapulce, kurā apvienības līderi detalizēti izklāstīs vēlēšanu programmu un ekonomiskās vadlīnijas. Arī tajā laipni aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu