Skip to main content

Vaidere: radoša, zinoša un zinātkāra sabiedrība ir mūsu bagātība

FOTO no balvas pasniegšanas

Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere labprāt atbalsta radošus, saistošus un izzinošus konkursus, kas dod iespēju parādīt savas radošās vai erudīcijas spējas ikvienam interesentam. Pieaugot jauniešu bezdarbam visā ES, kā vienu no sava darba prioritātēm nākamos piecos gados I. Vaidere ir izvēlējusies sadarbību ar jauniešu organizācijām, mācību iestādēm un citām nevalstiskām organizācijām, un skaidrotu kādas iespējas ES piedāvā ik vienam jaunietim, studentam, lai pārliecinoši varētu iekļauties darba tirgū.

"Tikšanās ar cilvēkiem – pārsvarā jauniešiem – vienmēr dod papildus stimulu darbam, jaunas idejas projektiem, piepilda ar pozitīvām emocijām un ļauj iepazīties ar gaišiem, optimistiskiem cilvēkiem. Radoša, zinoša un zinātkāra sabiedrība ir mūsu bagātība. Patlaban ir laiks jauniem sasniegumiem un jaunu cilvēku jaunām idejām, tāpēc esmu ļoti iepriecināta personīgi iepazīties ar tiem, kuru rokās ir kompass mūsu valsts pareizam kursam,” saka deputāte.

Ņemot vērā Liepājas Raiņa 6.vidusskolas izvirzīto attīstības modeli, kurš orientēts uz skolēna un skolotāja individuālo radošumu personīgā izaugsmē, 2015.gada 10.aprīlī I. Vaidere izsludināja skolas 9 – 11.klašu audzēkņiem video konkursu "Iedzīvini dzintaru un atklāj to Eiropai." Balva – iespēja viesoties Eiropas Parlamentā Briselē, Beļģijā.

Ārpus konkursiem, I. Vaidere vienmēr ir atbalstījusi talantīgus jauniešus. Līdz ar to,  VIENOTĪBAS Liepājas nodaļas pārstāvji aicināja Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 9.klases jauno zīmēšanas talantu Ritvaru Liepnieku uzzīmēt VIENOTĪBAS EP deputātus, rezultātā balvā saņemot braucienu uz Briseli.

Konkursa apbalvošanā, 2015.gada 22.maijā, braucienu uz Briseli saņēma arī labākā video konkursa autori, 11.a klases skolēni Rolands Vadonis un Jānis Baklašovs. EP deputātes balvas skolēniem pasniedza partijas VIENOTĪBAS Liepājas nodaļas pārstāvji – Armīns Robežnieks un Kristīne Dzelme.

Papildus informācija:
Kristīne Dzelme
Tālr.: +371 29426014
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu