Skip to main content

Vaidere sveic pasaules čempionu skeletonā

Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere šodien uz Koenigsee nosūtījusi apsveikuma vēstuli Pasaules čempionam skeletonā Martinam Dukuram.

"Martin, sirsnīgi sveicu Jūs ar pasaules čempiona titulu – lielisku punktu lieliskai sezonai, kurā izcīnīts gan Eiropas čempionāta zelts, gan uzvara Pasaules kausa kopvērtējumā!

Ir prieks un lepnums par Jūsu panākumiem. Redzēt pasaules čempiona augstu paceltajās rokās Latvijas karogu bija saviļņojošs brīdis gan man, gan pārējiem līdzjutējiem. Esmu ļoti iepriecināta par Jūsu sasniegumiem, īpaši atceroties mūsu tikšanos Briselē, kur ļoti cilvēcīgā, vienkāršā, draudzīgā un sirsnīgā atmosfērā man bija lieliska iespēja ar Jums iepazīties.

Novēlu saglabāt sportisko garu, vēlmi sasniegt labāko, prasmi savu darbu paveikt līdz galam, pelnīto uzvaras garšu izbaudīt un izmantot to, lai gūtu nākamās spožās uzvaras!

Lūdzu nodot sirsnīgu sveicienu arī Tomasam, kam pirmo reizi pasaules čempionātā izdevās iekļūt labāko desmitniekā un šajā sezonā pirmo reizi kopā ar brāli nostāties uz goda pjedestāla Pasaules kausa posma sacensībās Čezānā."

2010. gada jūnijā Martins Dukurs un Tomass Dukurs pēc Ineses Vaideres aicinājuma apmeklēja Eiropas Parlamentu Briselē. Grupā kopā ar brāļiem Dukuriem bija arī kamaniņu braucēji Juris un Andris Šici. Martins Dukurs toreiz atzina, ka brauciens bijis noderīgs: ‘Eiroparlamenta darbs atšķiras no izplatītā mīta, ka deputāti tikai imitē strādāšanu. Man jau sen bija vairāki jautājumi, piemēram, kuras ir Eiropas Savienības donoru valstis un kāda tām jēga dot naudu Latvijai, Grieķijai un citām valstīm. Tagad to zinu.’
 

Dalies ar ziņu