Skip to main content

Vairas Vīķes Freibergas apsveikuma runa

Partiju apvienības “Vienotība” dibinātāji, dāmas un kungi!

No tālienes sūtu Jums savus sveicienus un apsveicu Jūs ar šodien sperto gudro, tālredzīgo un Latvijai šobrīd tik ļoti svarīgo soli!

Vienotībā ir spēks! Tas ir daudz lielāks par to, ko katrs var paveikt atsevišķi. Jums jāveido ne tikvien savu atsevišķo spēku aritmētisks summējums, bet jāizveido sinerģija, kas ģeometriskā progresijā ļauj augt Jūsu potenciālam un spējām!

Ir nācies dzirdēt, ka „Vienotība” ilgi nepastāvēšot, jo tajā esot par daudz spēcīgu sieviešu! Dāmas – te nu ir Jūsu īpašais izaicinājums. Parādiet visiem, cik vērtīgu pienesumu var dot visu iedzīvotāju – ne tikai puses no viņiem – aktīvā iesaistīšanās politikā! Latvijai šobrīd vajadzīgi visi savi spēki. Nevienu nedrīkst atstumt malā un neviens arī pats nedrīkst norobežoties no piedalīšanās valstij svarīgos politiskos procesos.

Ir nācies dzirdēt no citām ļaunām mēlēm, ka „Vienotība” nespēšot pastāvēt, jo tajā par daudz atsevišķu zvaigžņu. Tik tiešām, šis priekšvēlēšanu laiks nav solo daiļslidotāju ēra. Latvijai nepieciešama labi saliedēta hokeja komanda, kas spēj stratēģiski domāt, taktiski rīkoties, bet galvenais – smagi strādāt un sastrādāties, lai panāktu uzvaru.

Novēlu Jums visiem spēku, drosmi un radošu darbu. Lai nebūtu mums vairs vēlētāju, kas teiktu, ka vēlēšanās nebūs neviena, par ko balsot. Būs!

Dalies ar ziņu