Skip to main content

Valdibas nama virtualaja ekskursija ieklauti unikali kadri

Šo piektdien, 28. septembrī, Ministru kabinetā plašākai sabiedrībai prezentēs valdības nama virtuālo ekskursiju, kurā iekļauti unikāli kadri no ēkas jumta.

Virtuālajā tūrē, kas veidota no 3600 panorāmas fotogrāfijām, apskatāma K. Zemdegas marmora skulptūra „Taisnība” ēkas pirmā stāva foajē, valdības sēžu zāle, Ministru prezidentu zālē, Viesu salons, kurā Ministru prezidents parasti tiekas ar dažādu valstu vēstniekiem. Kā arī bibliotēka un preses konferenču telpa, kas kalpo dažādām sanāksmēm un mediju pasākumiem.

Šajā ekskursijā interesentiem būs iespēja arī virtuāli uzkāpt uz valdības nama jumta un apskatīt Rīgas panorāmu no Latvijas valsts karoga skata punkta. Jāpiebilst, ka klātienes ekskursijās šādas iespējas nav, tādēļ virtuālā tūre sniedz unikālu iespēju.

„Ministru kabineta virtuālā ekskursija izveidota, jo valsts pārvaldes komunikācijai jāiet līdzi laikam un jāizmanto mūsdienīgi risinājumi atvērtības un pieejamības nodrošināšanā. Ar virtuālās tūres palīdzību valdības nams vienmēr būs atvērts ikvienam cilvēkam un jebkurā laikā”, norāda Valsts kancelejas (VK) direktore Elita Dreimane.

Valdības nama virtuālo ekskursiju izstrādājusi SIA „Fotopano”.

Mediju iespējas: virtuālās ekskursijas prezentācija, kurā piedalīsies VK direktore E.Dreimane, notiks Atvērto durvju dienas laikā Ministru kabinetā 28. septembrī, plkst. 10:00. Mediju pārstāvjus aicinām ierasties savlaicīgi un pulcēties ēkas 1. stāva foajē.

Mediju dalībai pasākumā Ministru kabinetā nepieciešama pastāvīgā akreditācijas karte vai arī vienreizējā caurlaide (to iespējams pieteikt, zvanot uz tālruņa numuru 67082902 vai rakstot e-pastu uz [email protected]).

Informāciju sagatavoja:
Ilze Eida
Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Valsts kanceleja
Tālr.: 67082902
[email protected]

Dalies ar ziņu