Skip to main content

Valdis Dombrovskis rīt tiksies ar Jelgavas iedzīvotājiem

Piektdien, 17. septembrī, politisko partiju apvienības VIENOTĪBA Ministru prezidents Valdis Dombrovskis aicina uz tikšanos Jelgavas pilsētas un novada iedzīvotājus.

V. Dombrovskis stāstīs par jaunāko ekonomikas izaugsmē un paveikto dziļās ekonomiskās krīzes pārvarēšanā. Ministru prezidents arī iepazīstinās VIENOTĪBAS programmu un mērķiem, apvienības dalību 10. Saeimas vēlēšanās, kā arī atbildēs uz tikšanās dalībnieku uzdotajiem jautājumiem.

Tikšanās piedalīsies arī VIENOTĪBAS deputātu kandidāti Zemgalē. Aicināti visi interesenti!

V. Dombrovska un VIENOTĪBAS deputātu kandidātu tikšanās ar iedzīvotājiem norisināsies 17. septembrī plkst. 18.30 Jelgavas novada padomes sēžu zālē Jelgavā, Pasta ielā 37.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:

Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected] 

Dalies ar ziņu