Skip to main content

Valsts komunikācija kļūs vienkāršāka un tuvāka iedzīvotājiem

Piektdien, 27.septembrī, atklās valsts pārvaldes oficiālo lapu sociālajā tīklā draugiem.lv. Tas būs pirmais valsts medijs, kur vienkopus būs pieejama informācija par būtiskākajām aktualitātēm, pieņemtajiem lēmumiem, interesantiem faktiem un notikumiem valsts pārvaldē.

Lapas nosaukums būs "Valsts draugiem" un tās tīmekļa vietnes adrese – draugiem.lv/latvija. Valsts pārvaldes vienotā medija mērķis ir vienkārši un saprotami cilvēkiem skaidrot valsts pārvaldes darbu, piedāvāt tādu komunikāciju, kāda parasti ir starp draugiem.

Mediju pārstāvji aicināti piedalīties "Valsts draugiem" lapas atklāšanas pasākumā, kas norisināsies piektdien, 27.septembrī, plkst.11:00 Ministru kabinetā valsts pārvaldes Atvērto durvju dienas ietvaros. Dalība pasākumā ar Ministru kabineta akreditācijas kartēm vai iepriekš piesakoties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā (67082828, [email protected]).

Pasākumā piedalīsies arī ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts un aizsardzības ministrs Artis Pabriks, kuri dalīsies pieredzē par komunikāciju sociālajos tīklos.

"Jau vairāk nekā gadu strādājam, lai modernizētu valsts pārvaldes komunikāciju ar sabiedrību. „Valsts draugiem” lapa, mūsuprāt, ir nopietns solis nosprausto mērķu sasniegšanai. Ikviens valsts iedzīvotājs ir pelnījis, lai sarežģītās valsts norises skaidrotu ikvienam saprotamā valodā”, pārliecināta Laine Kučinska, Valsts kancelejas direktores vietniece valsts pārvaldes komunikācijas jautājumos.

Draugiem.lv direktore Agnese Zērne saka, ka "Draugiem.lv ļoti daudziem Latvijas iedzīvotājiem un valstspiederīgajiem, kuri mitinās citās zemēs, ir nozīmīgs ikdienas saziņas kanāls ar saviem tuviniekiem un draugiem, tāpēc tas ir ļoti būtiski, ka valsts savējos uzrunās tur, kur viņi pavada laiku. Draudzīgas attiecības sākas ar smaidu, to arī novēlam valsts pārvaldei komunikācijā ar sabiedrību – cilvēcība, pazemība un humors ir tas ko mēs sagaidām no lapas "Valsts draugiem"."

Draugiem.lv ir populārākais sociālais tīkls Latvijā, kurā reģistrēto lietotāju skaits ir vairāk nekā 1,2 miljoni, no kuriem gandrīz 500 000 portālu apmeklē ik dienu. Viena piektā daļa no šiem lietotājiem dzīvo Anglijā, Īrijā, Vācijā, Norvēģijā un citās pasaules valstīs.

Informāciju sagatavoja:
Gatis Tauriņš
Komunikācijas departamenta konsultants
Tālr.: 67082828, 28303078
[email protected]

 

Dalies ar ziņu