Skip to main content

Valsts sociālās aprūpes centru klientiem Ģimenes dienā būs plašs sarīkojumu klāsts

Arī šogad, sagaidot Starptautisko Ģimenes dienu, Labklājības ministrijas (LM) padotībā esošajos valsts sociālās aprūpes centros (VSAC) un to filiālēs maijā rīkos plašu pasākumu klāstu. Uz tiem aicināti gan klientu ģimenes locekļi, gan citi viesi.

Jau iepriekšējos gados izveidojusies laba tradīcija tieši Ģimenes dienas nedēļā valsts sociālās aprūpes centros organizēt izglītojošus un izklaidējošus pasākumus. Tādi norisināsies arī šonedēļ. Sociālo centru klienti varēs gan noklausīties koncertus, gan koncertēt paši, dosies ciemos, paši uzņems viesus, īpaši gaidot ģimenes locekļu apmeklējumu. Tāpat paredzētas sporta, izklaidējošas un izzinošas aktivitātes.

Ar visu piecu VSAC filiālēs paredzētajām aktivitātēm var iepazīties šeit.

Katru gadu 15. maiju Latvijā atzīmē kā Starptautisko ģimenes dienu. LM aicina ikvienu rūpēties par ģimenes vērtībām un novērtēt ģimenes nozīmību, apzinoties un izceļot to lomu sabiedrībā. Demogrāfija un ģimenes vērtības stiprināšana ir viena no mūsu valsts pamatiniciatīvām. LM pašlaik izstrādā Rīcības plānu pamatnostādņu „Ģimenes valsts politikas pamatnostādnes 2011. – 2017. gadam” īstenošanai 2012. – 2014. gadam, kas paredzēs konkrētus ģimenes atbalsta pasākumus tuvākajos trijos gados.

Atgādinām, ka Starptautisko ģimenes dienu pasaulē atzīmē jau kopš 1994. gada. Lai šajos svētkos cilvēki varētu kopā interesanti pavadīt laiku, arī vairākas pašvaldības, kā arī dažādas organizācijas un institūcijas aicina apmeklēt Starptautiskajai Ģimenes dienai veltītus svētku pasākumus un radošās aktivitātes, kas tuvākajās dienās norisināsies visā Latvijā.

Pasākumu saraksts

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67021666, 26134505
[email protected]

 

Dalies ar ziņu