Skip to main content

VIENOTĪBA aicina: sakopsim Daugavas promenādi!

VIENOTĪBA talkā piedalīsies Saeimas priekšsēdētāja, apvienības valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, kā arī apvienības ministri, Saeimas un Rīgas domes deputāti, apvienības biedri un jaunieši.

VIENOTĪBA talkā piedalīties laipni aicināti arī citi interesenti, kam rūp skaista un sakopta vide un kas vēlas kopīgiem spēkiem pilnveidot rīdzinieku iecienīto atpūtas un pastaigu vietu Daugavas krastā.

„Patiesa un paliekoša vērtība ir tam, kas radīts, strādājot no sirds. Tādēļ aicinu jūs sestdien, 30. aprīlī, piedalīties VIENOTĪBAS Lielajā Talkā. Aiciniet līdzi savus bērnus un vecākus, radus, draugus un kaimiņus – kopīgiem spēkiem sakopsim mūsu likteņupes – Daugavas krastus,” iedzīvotājus iesaistīties apvienības organizētajā talkā aicina VIENOTĪBA valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

„Patriotisms ir savas zemes mīlestība ne tikai svētkos, bet arī ikdienā – saudzējot, kopjot un rūpējoties par vietu, ko saucam par mājām. Latvija ir mūsu mājas. Mājas mūsu bērniem un bērnubērniem. Mūsu spēkos ir veidot Latviju par zaļāko, sakoptāko un skaistāko vietu uz zemes. Mūsu uzdevums ir mācīt mīlēt savu zemi arī mūsu bērniem,” uzsver Āboltiņa.

VIENOTĪBAs talka norisināsies sestdien, 30. aprīlī no plkst. 10.00 – 13.00 Daugavas promenādē Kvadrāta ielas rajonā, Ķengaragā. Talcinieki ir aicināti ņemt līdzi darba cimdus un grābekļus. VIENOTĪBA talkā iecerējusi sakopt Daugavas promenādi un izvietot kokos putnu būrīšus.


Lielās Talkas plānotā darba kārtība

Norises laiks: 30. aprīlis, plkst. 10.00 – 13.00
Vieta: Tikšanās pie Kvadrāta gravas, sakopsim Daugavas promenādi Centra virzienā līdz Maskavas 264 (dīķis) .

Talciniekiem līdzi jāņem:

  • grābeklis
  • cimdu pāris
  • gumijas zābaki
  • strādātprieks

10.00 pulcēšanās teltī pie Kvadrāta gravas, talciniekiem izdala maisus
10.10 Sākam darbu!
11.30 atbildīgie dala ūdeni, tēju un pīrādziņus.
12.00 putnu būrīšu izvietošana kokos
12.30 soliņu uzstādīšana
13.00 zupas ēšana teltī pie gulbju barošanas vietas

Papildu informācija:
Katrīna Leiškalne, mob. 26578344
Ieva Graudiņa, mob. 26189652
Kristīna Ancāne, mob. 25486049

Dalies ar ziņu