Skip to main content

VIENOTĪBA aicina uz reģionālā biroja atklāšanu Cēsīs

Piedaloties VIENOTĪBAS priekšsēdētājai, Saeimas spīkerei Solvitai Āboltiņai, reģionālo nodaļu vadītājiem un partijas politiķiem, kā arī draugiem un atbalstītājiem, šo piektdien, 15. martā durvis vaļā vērs Cēsu reģionālais birojs.

Reģionālais birojs Rīgas ielā 21 būs tikšanās un diskusiju vieta iedzīvotājiem, politisko norišu sekotājiem, ekspertiem un profesionāļiem. Līdz pat gada beigām tās būs mājas semināriem, radošajām darbnīcām, izstādēm, koncertiem, literāriem un filmu vakariem.

„VIENOTĪBAS atvērtais birojs radīts ar mērķi sniegt jaunas iespējas sabiedrībai iesaistīties politikas procesā. Tie kā pastāvīgi politiskās dzīves centri Latvijas reģionos vienmēr atvērti idejām un diskusijām veicina politikas procesu atklātību un sabiedrības iesaisti,” norāda VIENOTĪBAS saraksta līderis Cēsu pašvaldības vēlēšanās un Cēsu novada priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs.

Atvērtā biroja atklāšana notiks Cēsīs, 15. martā, plkst. 15:00, Rīgas ielā 21. Plašākai informācijai un mediju kontaktiem: [email protected].

VIENOTĪBAS Cēsu reģionālais birojs ir jau trešais šāda tipa birojs Latvijā. Šobrīd aktīvi darbojas iedzīvotāju un dažādu nevalstisko organizāciju atzinību un ievērību guvušie VIENOTĪBAS atvērtie biroji Jelgavā un Jūrmalā.

Politiskā partija VIENOTĪBA dibināta 2011. gada 6. augustā un ir pārstāvēta 75 Latvijas pašvaldībās – septiņās pilsētās un 68 novados. 13 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 15 – priekšsēdētāju vietnieki. VIENOTĪBAS biedru skaits pārsniedz 2500. Audzis arī partijas reģionālo nodaļu skaits. Šobrīd Latvijā darbojas 43 partijas reģionālās nodaļas, no kurām lielākās ir Rīgas, Jūrmalas, Ogres un Jelgavas nodaļas, kā arī partijas Jaunatnes organizācija.

Dalies ar ziņu