Skip to main content

VIENOTĪBA aicina uz sadarbību reģionālās partijas

Lai veicinātu labējo un centrisko politisko partiju spēku apvienošanu, partija VIENOTĪBA aicina Latvijas reģionu politisko partiju līderus uz sarunu par iespējām sadarboties un veidot kopīgu platformu Latvijas izaugsmei.

Šādu aicinājumu reģionālo partiju līderiem izteikusi VIENOTĪBAS priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Valsts attīstības nodrošināšanai nepieciešamas stabilas un spēcīgas politiskās organizācijas, konstruktīvu, pragmatisku, programmatiski līdzīgu politisko spēku kopdarbība, aicinājumā pauž VIENOTĪBA. Partija norāda, ka politiskā sadrumstalotība un sabiedrības neuzticēšanās politiskajām partijām ierobežo iespējas kopīgi sasniegt vairāk.

“Mūsu spēkos ir veidot Latviju par labklājības valsti, kurā ikviens mūsu valsts iedzīvotājs justos Latvijai piederīgs, vajadzīgs un drošs par savu un nākamo paaudžu nākotni. Šo mērķu sasniegšana iespējama, vien apvienojot valstiski atbildīgu labējo un centrisko partiju spēkus,” vēstulē reģionālo partiju līderiem norāda Āboltiņa un Dombrovskis.

Latvijas nākotne – labklājīga, pārtikusi sabiedrība, izglītoti un veseli bērni, apdzīvoti lauki – ir mūsu kopīgs pienākums un atbildība, uzsver VIENOTĪBAS līderi.

Reģionu politisko spēku līderi aicināti uz tikšanos piektdien, 5.jūlijā, plkst.14.00 VIENOTĪBAS birojā, Z. Annas Meierovica bulvārī 12-3.

 

Dalies ar ziņu