Skip to main content

VIENOTĪBA aicina ZZS nedestabilizēt situāciju valdībā

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA valde aicina Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) neriskēt ar valdības stabilitāti, atbalstot opozīcijā esošā Saskaņas centra (SC) virzīto tiesībsarga amata kandidātu.

Laikā, kad Ministru prezidents un Saeima strādā pie valsts finanšu situācijas ilgtspējas, tautsaimniecības attīstības un stabilitātes nodrošināšanas, ZZS ar savu rīcību destabilizē situāciju koalīcijā.

Balsojums par opozīcijas virzīto tiesībsarga amata kandidātu vieš pamatotas bažas, ka tāpat kā par tiesībsargu, ZZS turpmāk plāno balsot arī par citām SC virzītām amatpersonām, tostarp, Valsts prezidentu, uzskata VIENOTĪBA valde.

VIENOTĪBA aicina ZZS būt atbildīgiem koalīcijas partneriem, ievērot abu apvienību noslēgtā sadarbības līguma burtu un garu un balsojumā par nākamo tiesībsargu sabiedrības interesēs izvēlēties profesionālāko kandidātu.

Kā iepriekš ziņots, VIENOTĪBA tiesībsarga amatam izvirzījusi Administratīvās rajona tiesas tiesnesi, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Valststiesību zinātņu katedras lektori Anitu Kovaļevsku. Pieredzējusi juriste, profesionāle ar nevainojamu reputāciju un izpratni par Tiesībsarga institūcijas lomu un uzdevumiem tiesiskuma stiprināšanā valstī ir pārliecinoši labākā iespējamā kandidatūra tiesībsarga amatam, ir pārliecināta VIENOTĪBA.
 

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu