Skip to main content
VIENOTĪBA apvienojas ar Valmieras

VIENOTĪBA apvienojas ar Valmieras, Tukuma un Kuldīgas partijām

“Gatavojoties 13. Saeimas vēlēšanām, partija VIENOTĪBA veido jaunu apvienību, kurai sākotnēji pievienojušās partijas “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam”,” šodien VIENOTĪBAS domes sēdē paziņoja partijas vadītājs Arvils Ašeradens, norādot, ka apvienība ir pamats kopīgam darbam, kurā vienojošais būs mērķis, vērtības un vīzija par Latviju.

“Socioloģiskās aptaujas liecina, ka gandrīz 40% vēlētāju gribētu balsot par proeiropeisku, demokrātiski centriski vadītu politiku. Skatoties uz šodienas Latviju, var skaidri redzēt, ka politiskie spēki, kas pārstāv demokrātiskas vērtības, ir sašķelti. Piedāvājums ir sadrumstalots un bieži vien neskaidrs. VIENOTĪBA ir morāli gatava uzņemties atbildību par valsts turpmāku nākotni, tāpēc aicinām līdzīgi domājošus politiskos spēkus startēt 13. Saeimas vēlēšanās kopā ar mums.

 

Veidot jaunu politisko partiju apvienību, saglabājot katras partijas identitāti. Vienojošais būs mērķis, vērtības un vīzija par Latviju,” domes sēdē uzsvēra A.Ašeradens.

 

Savās uzrunās partiju “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam” vadītāji uzsvēra līdzšinējo veiksmīgo sadarbību ar VIENOTĪBU un apliecināja gatavību to turpināt.

Inga Bērziņa, partijas “Kuldīgas novadam” valdes priekšsēdētāja, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja:

 

“Mēs esam stabils un uzticams partneris un mums ir patiess gandarījums šo sadarbību turpināt.”

 

Saeimas deputāts Juris Šulcs, partijas “Tukuma pilsētai un novadam” valdes priekšsēdētājs, apliecināja gatavību turpināt sadarbību jaunā formātā, lai šodien VIENOTĪBAS domes sēdē pasludinātās vērtības pārvērstu konkrētos darbos.

Savukārt Jānis Baiks, partijas “Valmierai un Vidzemei” valdes priekšsēdētājs, Valmieras pilsētas domes priekšsēdētājs, pateicās VIENOTĪBAI par iespēju aizstāvēt reģionu intereses nacionālā mērogā:

 

“Jo būs stiprāki reģioni, jo stiprāka valsts.”

 

J. Baiks izteica īpašu atbalstu VIENOTĪBAS vadītājam, ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam par iesāktajām OIK reformām, jo ražošanas zuņēmumi, kuri strādā Valmierā, ir apmierināti ar reformu, kas ļauj tiem kļūt daudz konkurētspējīgākiem globālajā tirgū.

 

“Rezultātā no tās ieguvēja būs sabiedrība kopumā, nevis atsevišķi indivīdi,” uzsvēra J.Baiks.

 

Šodien, 17.februārī, notiek VIENOTĪBAS domes sēde, kurā apspriež atjaunoto vērtību deklarāciju un gatavošanos gaidāmajām Saeimas vēlēšanām.

Papildus informācijai:
Sandris Sabajevs
Partijas VIENOTĪBA preses sekretārs,
Tel.nr. 22087726
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu