Skip to main content

VIENOTĪBA ar atvērtiem birojiem reģionos veido jaunu pieeju sabiedrības iesaistei politikā

Partija VIENOTĪBA plāno jaunu pieeju sabiedrības iesaistei politikas procesā, par pastāvīgiem politiskās dzīves centriem Latvijas reģionos veidojot partijas atvērtos birojus.

Biroju galvenais mērķis un uzdevums būs kalpot par tikšanās un diskusiju vietu nevalstisko organizāciju un sabiedrības pārstāvjiem, ekspertiem, politikas vērotājiem un interesentiem. Ceram, ka šādi – atverot birojus idejām un diskusijām – mēs spēsim pilnveidot iedzīvotāju izpratni par politiku, veicināt politikas procesu atklātību un sabiedrības iesaisti tajos, norāda VIENOTĪBA.

Šīs nedēļas nogalē VIENOTĪBA atklās pirmos divus reģionālos birojus. Zemgales reģionālais birojs Jelgavā, Lielajā ielā 13, durvis vērs piektdien, 12. oktobrī, plkst. 15:30. Savukārt VIENOTĪBAS Jūrmalas reģionālais birojs Kauguros, Raiņa ielā 97, viesus un sveicējus gaidīs sestdien, 13. oktobrī, plkst. 12.00.

Biroju atklāšanā piedalīsies partijas priekšsēdētāja, Saeimas spīkere Solvita Āboltiņa, reģionālo nodaļu vadītāji un citi partijas politiķi.

Iecerēts, ka, sekojot Zemgales un Jūrmalas piemēram, VIENOTĪBAS atvērtie biroji iedzīvotājiem durvis vērs arī citās lielākajās Latvijas pilsētās.

VIENOTĪBA dibināta 2011. gada 6. augustā un ir pārstāvēta 75 Latvijas pašvaldībās – septiņās pilsētās un 68 novados. 13 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 18 – priekšsēdētāju vietnieki. Šobrīd Latvijā darbojas 38 partijas reģionālās nodaļas, no kurām lielākās ir Rīgas, Jūrmalas, Ogres un Jelgavas nodaļas, kā arī partijas Jaunatnes organizācija.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu