Skip to main content

VIENOTĪBA atbalsta valsts iesaistīšanos Murjāņu sporta ģimnāzijas saglabāšanā

Murjāņu sporta ģimnāzija (MSĢ), kas Latvijai devusi virkni starptautisku medaļnieku, ir pelnījusi aktīvu valsts iesaistīšanos un atbalstu samilzušo skolas finansiālo problēmu risināšanā, uzklausot skolas pārstāvjus, pauž partijas VIENOTĪBA valde.

VIENOTĪBA uzskata par nepieciešamu meklēt nepieciešamos finanšu līdzekļus, lai nodrošinātu turpmāku MSĢ pastāvēšanu un kvalitatīvam darbam nepieciešamo renovāciju un modernizāciju. Šis process nebūs iespējams bez aktīvas valdības līdzdalības, meklējot iespējas skolas renovācijai rast ne vien valsts budžeta, bet arī starptautisku finansējumu. Īpašas rūpes par skolas nākotni jāuzņemas Izglītības un zinātnes ministrijai, uzskata VIENOTĪBA.

Šodien Ministru prezidents Valdis Dombrovskis šo jautājumu pārrunāja arī ar Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvjiem, apliecinot, ka MSĢ ir stratēģiski svarīgs objekts Latvijas sporta izglītības sistēmā, tādēļ valdība ir gatava jau šogad meklēt papildus iespējas tās finansēšanai.

MSĢ ir neatsverama, ja sportā ceram uz aizvien jauniem talantiem, nākotnes medaļniekiem un olimpiskajiem čempioniem. Skola sagatavo kandidātus nacionālajām izlasēm, vienlaikus nodrošinot arī konkurētspējīgu vidējo izglītību. Turklāt, daudziem attālu lauku bērniem un jauniešiem tā ir praktiski vienīgā iespēja apliecināt savu talantu sportā un gūt panākumus, nesot arī Latvijas vārdu pasaulē, pauž VIENOTĪBA.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu