Skip to main content

VIENOTĪBĀ februārī iestājušies 50 biedri; viņu vidū arī Ceļapīters

Partijā VIENOTĪBA februārī iestājušies 50 jauni biedri. 2013. gada 18. februārī partijas rindas papildināja arī Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.

“Latvijai, pilsētām un novadiem nepieciešama vīzija par attīstību, mūsu iedzīvotājiem – darbavietas, ienākumi, stabilitāte un drošība par rītdienu. Es ticu Latvijas izaugsmei un esmu pārliecināts, ka profesionāla un pārdomāta saimniekošana, izmantojot mums sniegtās iespējas, ļaus to padarīt par ikviena novada un katra Latvijas iedzīvotāja veiksmes stāstu. Mūsu kopīgā darba pamatā jābūt gan rūpēm par iedzīvotāju ikdienas vajadzībām, gan redzējumam par labākas nākotnes un izaugsmes iespējamību,” norāda Ceļapīters.

Gandarījumu par iedzīvotāju vēlmi iesaistīties VIENOTĪBAS darbā pauž partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. “Jaunu, zinošu un aktīvu cilvēku iesaistīšanās partijas darbā liecina par izaugsmi, sabiedrības ticību mūsu vērtībām un joprojām pieaugošu politisko potenciālu,” norāda Āboltiņa. “Daudziem šobrīd pie partijām nepiederošiem reģionu līderiem un pat pašvaldību vadītājiem ir tuvas VIENOTĪBAS idejas un mērķi. Mums kā varas partijai šiem ļaudīm ir ko piedāvāt, un jaunu reģionu līderu idejas un pienesums VIENOTĪBAS politikai sniedz papildus vilkmi un attīstību," ir pārliecināta partijas līdere.

Šobrīd VIENOTĪBAS biedru skaits pārsniedz 2500. Audzis arī partijas reģionālo nodaļu skaits. Šobrīd Latvijā darbojas 43 partijas reģionālās nodaļas, no kurām lielākās ir Rīgas, Jūrmalas, Ogres un Jelgavas nodaļas, kā arī partijas Jaunatnes organizācija.

VIENOTĪBA dibināta 2011. gada 6. augustā un ir pārstāvēta 75 Latvijas pašvaldībās – septiņās pilsētās un 68 novados. 13 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 15 – priekšsēdētāju vietnieki. 

Dalies ar ziņu