Skip to main content

VIENOTĪBA izsaka nosodījumu Kokinam

Partijas VIENOTĪBA valde un Ētikas komisija 14.decembrī izteikusi nosodījumu partijas biedram Gatim Kokinam.

Kokina rīcība bijusi krasā pretrunā ar tiesiskas valsts principiem, un ir radīti patiesībai neatbilstoši priekšstati par procesiem saistībā ar AS „Latvijas Krājbanka”, norāda VIENOTĪBA.

VIENOTĪBA vienmēr darbojusies tikai saskaņā ar likumu, ievērojot valsts un sabiedrības intereses. Arī situācija ar „Latvijas Krājbanku” ir risināma tikai tiesiskā ceļā, uzsver VIENOTĪBA. Partija kategoriski norobežojas no Beslana Abdulmuslimova un viņa izskanējušos komentārus uzskata par tiesiskā valstī nepieļaujamiem.

Kokins valdes sēdē izteica nožēlu par sabiedrībā radīto iespaidu, ka viņš it kā darbojies ar valsts pilnvarojumu, un atvainojās par savu rīcību.

„Šī bija mana iniciatīva; tas nebija nedz Ministru prezidenta, nedz valdības uzdevums un nebija saskaņots ar VIENOTĪBU. Šajā gadījumā darbojos kā privātpersona. Es atvainojos par kaitējumu, kas radīts partijai, kuras biedrs esmu, un amatpersonām, kuru pienākums ir risināt „Latvijas Krājbankas” krīzi. Tāpat kategoriski norobežojos no Beslana Abdulmuslimova paziņojumiem, kurus uzskatu par neadekvātiem un tajos ietvertos draudus par nepieņemamiem. Uzskatu, ka situācija ar „Latvijas Krājbanku” jārisina tiesībsargājošajām iestādēm un FKTK, un es šajā jomā neturpināšanu nekādas darbības,” valdes sēdē norādīja Kokins.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu